ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ pri ZŠ Ladce

Výchova je proces dynamický, menlivý a tvorivý. Dôkazom toho je aj naša práca v školskom klube detí. Výchovou mimo vyučovania chápeme čas strávený so žiakmi mimo vyučovania, mimo rodiny, v sociálnom prostredí pod vedením vychovávateliek. Táto činnosť nadväzuje na výchovné pôsobenie po povinnom školskom vyučovaní.  Výchova v školskom klube detí je jednou z najznámejších a najvýznamnejších foriem starostlivosti o deti mladšieho školského veku v čase mimo vyučovania.

Náš ŠKD  nie je iba  pokračovaním školského vzdelávania. Nechceme byť  iba „servisom“ pre deti.

Snažíme sa :

- poskytnúť deťom priestor pre oddych a relaxáciu

- vytvoriť podmienky, aby sa deti mohli kvalitne pripraviť na vyučovanie

- podporovať deti k  vytváraniu priateľským vzťahom s rovesníkmi

- pomáhať deťom realizovať sa v činnostiach, ktoré ich zaujímajú

- učiť deti aktívne oddychovať

- podporovať tvorivosť detí

ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ pri ZŠ Ladce, bude v tomto školskom roku prevádzkovať svoju činnosť nasledovne:

• pred vyučovaním: od 6:30 do 7:30 hod. (ranný ŠKD)
  • po vyučovaní: od 11:30 do 16:00 hod. (popoludňajší ŠKD)

Poplatok:  18 EUR .... ranný a popoludňajší ŠKD

12 EUR .... len popoludňajší ŠKD

6 EUR .... len ranný ŠKD

*Poplatok je potrebné uhradiť vždy do 10. dňa v mesiaci vopred. V septembri sa platí za 2 mesiace – za september aj za október.

Je možnosť mesačných aj štvrťročných úhrad ( SEPT+OKT+NOV+DEC // JAN+FEB+MAR // APR+MÁJ+JÚN )

Platbu môžete realizovať poštovou poukážkou alebo bankovým prevodom vo vašej banke, či cez internetbanking na číslo účtu : SK37 5600 0000 0044 9753 1007

• do poznámky pre prijímateľa uviesť : ŠKD, meno a priezvisko dieťaťa,
  • ako variabilný symbol treba uviesť mesiac/-e a rok, za ktorý je uvedená platba ( napr. ak bude úhrada len za 1mesiac, napr. február 2019, variabilný symbol bude 22019, za september a október bude VS: 9102018. V prípade platby za štvrťrok od sept.do decembra 2018 bude VS: 9122018 / nakoľko nie je možné zadať jedenásťmiestne číslo/, za štvrťrok január až marec bude VS: 1232019)